team Emmen

Hieronder vindt u de gegevens van onze medewerkers in Emmen:

Directeur en bewindvoerder F. Zwaneveld (Frank)
f.zwaneveld@confidio.nl
werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Relatiebeheerder + intake & opstart mevrouw A. Liebrand (Ada)
a.liebrand@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m donderdag

Manager / teamleider I.J. Krol (Irmon) 
i.krol@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m vrijdag ( woensdagmiddag afwezig).

Bewindvoerder D. Lamers (Danielle) 
d.lamers@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m vrijdag

Bewindvoerder mevrouw A. Veenhoven (Annelies)
a.veenhoven@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m donderdag

Bewindvoerder mevrouw A. Arbeider (Anja)
a.arbeider@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m vrijdag

Bewindvoerder de heer J. Prins (John)
j.prins@confidio.nl
werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Bewindvoerder mevrouw K. Spiegelaar (Kina)
k.spiegelaar@confidio.nl
werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Bewindvoerder mevrouw M. Hilbrink (Marlies)
m.hilbrink@confidio.nl
werkzaam op  maandag, dinsdag en donderdag

Bewindvoerder mevrouw M. Beukers (Marlou)
m.beukers@confidio.nl
werkzaam op  maandag t/m donderdag en vrijdagochtend

Bewindvoerder mevrouw B. Vos (Brenda)
b.vos@confidio.nl
werkzaam op  maandag t/m vrijdag

Bewindvoerder mevrouw S. Borisova (Silvia)
s.borisova@confidio.nl
werkzaam op  maandag t/m donderdag

Bewindvoerder mevrouw M. Foekens (Marissa)
m.foekens@confidio.nl
werkzaam op  maandag t/m vrijdag

Bewindvoerder de heer J. Kroesen (Jordy)
j.kroesen@confidio.nl
werkzaam op  maandag t/m vrijdag

PGB Consulent mevrouw M. Vink (Monique)
pgb@confidio.nl
werkzaam op  maandag, dinsdag, en donderdag

Bewindvoerder & mentor + PGB mevrouw I. Kielman (Ineke)
i.kielman@confidio.nl 
werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Assistent bewindvoerder mevrouw T. de Jong (Tessa)

t.dejong@confidio.nl 

werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

 

Assistent bewindvoerder mevrouw R. Weerink (Roelienke)
r.weerink@confidio.nl
werkzaam op dinsdag t/m vrijdag

Stagiair mevrouw M. Keizer (Marloes)

m.keizer@confidio.nl

werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

 

Stagiair mevrouw J. Rosenbaum (Marloes)

j.rosenbaum@confidio.nl

werkzaam op woensdag en donderdag

 


Alle nieuwsberichten