team Drachten

Wij werken met 1 vast aanspreekpunt, uw bewindvoerder. Indien uw bewindvoerder niet aanwezig is dan is er een vaste vervanger, zodat u altijd adequaat geholpen kan worden.

Hieronder vindt u de gegevens van onze medewerkers in Drachten:

 

Directeur en bewindvoerder F. Zwaneveld (Frank)
f.zwaneveld@confidio.nl 
werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Relatiebeheerder + intake & opstart mevrouw A. Liebrand (Ada)
a.liebrand@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m donderdag

 

Manager / teamleider I.J. Krol (Irmon) 
i.krol@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m vrijdag (woensdagmiddag afwezig).

 

Bewindvoerder & mentor + PGB mevrouw I. Kielman (Ineke)
i.kielman@confidio.nl 
werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Bewindvoerder, mentor & PGB Consulent E. Lindeman (Esther)
e.lindeman@confidio.nl of pgb@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m donderdag

 

PGB Consulent mevrouw M. Vink (Monique)
pgb@confidio.nl
werkzaam op  maandag, dinsdag, en donderdag

 

Bewindvoerder M. Salverda (Margriet)
m.salverda@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m donderdag

 

Bewindvoerder F. Holtrop (Froukje)
f.holtrop@confidio.nl
werkzaam op maandag t/m vrijdag

 

Bewindvoerder N. van Noort (Naomi)
n.vannoort@confidio.nl
werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

 

Bewindvoerder D. Rozema (Deborah)
d.rozema@confidio.nl
werkzaam op maandag, dinsdagochtend, woensdag en donderdag

 

Assistent K. Bosscher (Karlijn)
k.bosscher@confidio.nl 
werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag

 

Assistent bewindvoerder mevrouw D. Veenstra (Doetie)

d.veenstra@confidio.nl 
werkzaam op maandag, dinsdagochtend en donderdagochtend

 

Assistent bewindvoerder mevrouw J. Gillissen (Jessica)
j.gillissen@confidio.nl 
werkzaam op maandagochtend, dinsdagochtend, donderdag en vrijdag

Assistent bewindvoerder mevrouw D. Heeg (Dety)
d.heeg@confidio.nl 
werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Stagiaire Intake & Opstart mevrouw B. Bosgraag (Baukje) 

b.bosgraaf@confidio.nl

werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag

 

 

Postkamer mevrouw Schriemer (Joke) en mevrouw Fukur (Mattie)

 


Alle nieuwsberichten